czwartek, wrzesień 23, 2021

Wymiana taśmy matrycy

Wymiana taśmy matrycy

Wymiana taśmy matrycy w laptopie
Objawem uszkodzonej taśmy matrycy jest miganie ekranu w laptopie, czasem pod jakimś kątem ekran przestaje świecić lub miga, czasami widać przekłamania kolorów czasami nic nie widać. Zmiany i przekłamania obrazu na matrycy widać przy zamykaniu i otwieraniu laptopa.
Nie wymienienie na czas taśmy matrycy może spowodować zwarcie co w efekcie może doprowadzić do poważnego uszkodzenia laptopa, uszkodzeniu może uleć sama matryca a w najgorszym przypadku płyta główna.
Zapraszamy do naszego serwisu na bezpłatną wycenę i diagnozę problemu koszt wymiany taśmy matrycy wynosi od 50 zł do 100 zł w zależności od modelu laptopa plus cena nowej taśmy a czas realizacji usługi wyniesie od jednego do pięciu dni. Na usługę udzielamy gwarancji od 3 do 12 miesięcy.
 

 

Naprawiamy notebooki wszystkich producentów

acer.pngapple.pngaristo.pngasus.pngcompaq.pngdell.pngfujitsu.pnggateway.pnghp.pnglenovo.pngmaxdata.pngmsi.pngsamsung.pngsony.pngtoshiba.png

Znajdź nas na:

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!