czwartek, wrzesień 23, 2021

Komputery

Diagnoza laptopa, naprawa i termin ?

Oferujemy w Naszym serwisie bezpłatną diagnozę waszych komputerów stacjonarnych, laptopów i telefonów. Nie ukrywamy faktu, że czasami udaje się nawet zrobić wycenę naprawy podczas rozmowy telefonicznej podając dokładną cenę lub chociaż przedział cenowy.

Diagnoza w serwisie diagnozie nierówna czasami może potrwać relatywnie szybko od 5 minut do 60 minut nie oznacza to, że ekspertyza może potrwać kilka lub kilkanaście dni w przypadku skomplikowanego problemu, chodzi tutaj przede wszystkim o naprawy płyt głównych w laptopach, w których mogą występować liczne zwarcia spowodowane uszkodzonymi drobnymi elementami elektroniki lub bardziej złożonymi jak zwarcie na CPU.Trzeba również zwrócić uwagę, że czasami jesteśmy mocno obciążeni zleceniami i sprzęt musi poczekać w kolejce mimo wszystko dokładamy wszelkich starań by jak najszybciej wasz sprzęt wrócił sprawny w wasze ręce.Często dochodzi do sytuacji, że pracujemy w nadgodzinach przy zamkniętych drzwiach by płynność zleceń została zachowana. 
 
Jeżeli nie odbieramy telefonów to proszę się nie przejmować zawsze oddzwaniamy w wolnym czasie, niestety jak każdy człowiek nie lubimy nachalności i dręczenia połączeniami telefonicznymi preferujemy wówczas kontakt poprzez SMS lub Mail. Jeśli już coś ustalimy odnośnie awarii sprzętu nasz Klient zostaje niezwłocznie o tym poinformowany. 
 
Niestety nie wykluczamy opcji, że każdy sprzęt da się naprawić, przeważnie z przyczyn niezależnych od nas np. z braku dostępności na rynku polskim całych podzespołów (płyty główne do laptopów, dotyki do tabletów i telefonów) lub małych części elektroniki do naprawy uszkodzonych płyt głównych. W takim wypadku nie pobieramy opłat i zwracamy nienaprawiony sprzęt bez kosztów.Uszkodzony sprzęt możemy również odkupić od Klienta po ustaleniu ceny. 
 
Zapraszamy do serwisu. 

Naprawiamy notebooki wszystkich producentów

acer.pngapple.pngaristo.pngasus.pngcompaq.pngdell.pngfujitsu.pnggateway.pnghp.pnglenovo.pngmaxdata.pngmsi.pngsamsung.pngsony.pngtoshiba.png

Znajdź nas na:

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!