Marki jakie naprawiamy

Blog poświęcony tematyce naprawy komputerów, o serwisowaniu laptopów. Znajdziesz tu tematy poświęcone:

Systemy Operacyjne zmieniają się w zawrotnym tempie. Windows XP nie jest już wspierany przez Microsoft. Czy Windows 8 zostanie wyparty przez Windows 10?! Co to jest UEFI i Legacy w BIOS? Jak zainstalować system na dysku inicjowanym w GPT? Różnice między GPT a MBR, różnice między zalaniem laptopa wodą, kawą i winem – jakie są różnice w czyszczeniu laptopa?

Na blogu można pisać dowolne teksty które pomogą nam wszystkim w sprawnym i szybkim korzystaniu z komputera stacjonarnego jak i z laptopa.

Jeżeli masz cenne doświadczenia z obsługą komputera, prosimy o zamieszczanie wpisów. Teksty jednak muszą dotyczyć tylko i wyłącznie związanych z komputerami. Wszelkie komentarze nie zgodne z tą zasadą będą usuwane.

Masz informację o nowych zagrożeniach wirusami – podziel się z nami!

Programy antywirusowe nie zawsze działają tak jak byśmy sobie tego życzyli. Często instalując oprogramowanie typu JAVA lub Flash player który jest potrzebny do odtwarzania filmów z serwisu youtube, zgadzamy się na instalacje kilku, kilkunastu innych, szkodliwych programów, które skutecznie potrafią spowolnić pracę komputera. Dowiedz się na naszym bligu jak się bronić przed szkodliwym oprogramowaniem.